top of page
HTU01: Products
U10.png

Mısır Koçanı Lamba

LV-MKU01

80 W gücündeki UV-C kuvars tüp lambalar geniş bir alanda etkin bir ortam ve yüzey dezenfeksiyonu sağlar.
Özel tripodu ile kolaylıkla taşınabilir; farklı mekanlar tek bir ürünle zararlı mikroorganizmalardan arındırılabilir. 

Çalışma Prensibi

Ürünün üzerindeki yüksek enerjili UV-C tüp lambalar ile birlikte, 5 metre yarıçapında bir alanda bulunan virüsler etkisiz hale getirilirler. LV-MKU01 virüslerin yanı sıra zararlı bakteriler, akar (mite) ve parazitler üzerinde de öldürücü etkiye sahiptir. 25 metrekarelik bir odayı 17 dakika gibi kısa bir sürede tüm bu zararlılardan %99.9 ve üzeri oranda arındırabilirsiniz.

UV-C ışınlarının virüs, bakteri vb. mikroorganizmaları nasıl etkisiz hale getirdiğini öğrenmek için "Merak Edilenlersayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

MKU01.png
PIRPIR.png

Güvenlik

icons8-warning-60.png

UV-C ışınları, etki alanı içindeki, insan, hayvan ve bitkiler için zararlıdır !!!

LV-MKU01'in çalışması esnasında ortamda bulunulmaması şarttır. Bu nedenle ürünün tasarımında birden fazla güvenlik tedbiri düşünüldü:

  • Ürünün tüm fonksiyonları bir uzaktan kumanda ile yönetilir.

  • Lamba, çalıştırıldıktan 18 saniye sonra yanmaya başlar. Ortamdan uzaklaşmanız için tanınan bu süre boyunca bir sinyal öter. 

  • Ürünün üzerinde 3 adet PIR ve bir adet mikrodalga sensör yer alır. Bu sensörler, siz UV-C etki alanına girdiğiniz anda lambayı söndürür. 

 

Unutmadan ekleyelim: UV-C tüpler Ozon içermez ve ışınlar Ozon oluşumuna neden olmaz. Dolayısıyla ürünün çalışması sırasında ortamda sizi rahatsız edecek kötü kokular ya da nefes darlığı vb. şikayetleriniz olmaz !

MKU01_4.png

Ortamda insan var - Işık Kapalı

Ortamda insan yok - Işık Açık

MKU01_2.png

Kurulum ve Kullanım

LV-MKU01 özel bir kurulum gerektirmez. Özel kablolu duyu ve tripodu (ayrıca satılır) ile dilerseniz sabit, dilerseniz portatif olarak kullanabilirsiniz.

Çok işlevli kumanda ile ürünü açıp kapatmanın yanı sıra, 30 / 60 / 90 / 120 dakikalık çalışma süreleri belirleyebilirsiniz.​

Detaylardaki Kalite

LV-MKU01'in gövdesi dayanıklı Alüminyum alaşımlı  bir kafes ile çevrelendi ve UV-C tüpler aynı madde ile ayrılmış bölmelere yerleştirildi. Böylelikle darbelere karşı ekstra bir güvenlik sağlandı.

En etkin dezenfeksiyon performansı için 254nm dalga boyunca UV-C ışınımı sağlayan yüksek kalite kuvars tüpler kullanıldı.

MKU01_6.png
MKU01_7.png

Kullanım Alanları

LV-MKU01 ile oteller başta olmak üzere, evler, ofisler, hastaneler, muayenehaneler, spor salonları, okullar, toplu taşım araçları ve daha bir çok yerde daha güvenli ve sağlıklı ortamlar yaratabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve sipariş için lütfen bize ulaşın.

Hotel.jpg
Living_Room.jpg
Bathroom.jpg
MKU01_Uyg99.png

Teknik Özellikler

HTU01: Özellikler

Lamba Tipi:

Üç adet UV-C tüp (254nm)

Çalışma Sıcaklığı:

-10 ila +35

o

C

Boyutlar:

422 mm (uzunluk)

94 mm (çap)

Lamba Ömrü:

9000 saat

Program Süresi:

Süresiz ya da 30/60/90/120 dakika

Belge ve Sertifikalar:

MKU01_Sertifikalar.png

Güç:

80W

Gürültü:

Yok

icons8-warning-60.png
Bu ürün, doğru kullanılmadığında, ortamdaki insan, hayvan ve bitkilere zarar verebilir.
Lütfen, kurulum ve kullanım esnasında, kılavuzlardaki talimat ve uyarılara sadık kalınız.
bottom of page